понеділок, 25 липня 2016 р.

Компанія Vaximm починає першу фазу дослідження імунотерапевтичного препарату VXM01 в Німеччині

Vaximm AG, німецько-швейцарська компанія, що розробляє препарати імунотерапії, заявила, що перший учасник клінічного дослідження першої фази препарату VXM01 почав лікування і нещодавно був успішно прооперований.
Дослідження проводять в Неврологічній клініці (Neurology Clinic) та Національному центрі пухлинних захворювань (National Center for Tumor Diseases) в місті Хейдельберг в Німеччині.
До першої фази планують залучити шістьох пацієнтів з рецидивом гліобластоми чи анапластичної астроцитоми, яким рекомендована операція з видалення пухлини. При цьому, лікарі мають прийти до висновку, що операцію можна без ризику для здоров'я хворого відкласти на 4-5 тижнів. Приймають хворих, у яких пухлина рецедивувала після курсу радіо- та хіміотерапії темозоломідом. Пацієнти почнуть отримувати препарат VXM01 в таблетках за 4 чи 5 тижнів до операції, а післі операції — щочотири тижні протягом 48 тижнів.
VXM01 націлений на рецептор фактору росту судинного ендотелію-2 (VEGFR-2) — один з білків в клітині людини, що стимулює формування нових кровоносних судин. Власне через кровоносні судини пухлина отримує кисень і поживні речовини, а отже препарат має на меті перекрити доступ живлення до пухлини і, тим самим, сповільнити її ріст. VXM01 є вакциною з генетично змінених бактерій, що має на меті активувати Т-лімфоцити в крові пацієнта проти VEGFR-2.
Перша фаза дослідження, пеш за все, має на меті виявити, чи безпечно використовувати цей препарат.
VXM01 успішно пройшов першу фазу клінічного дослідження для лікування раку підшлункової залози, та досліджується для лікування раку прямої кишки.
В жовтні 2015 року в журналі Oncology опублікували огляд препаратів, що впливають на фактор росту ендотелію судин (VEGF) які проходили клінічні дослідження на предмет ефективності в лікуванні гліобластоми. Вчені прийшли до висновку, що хоча така терапія не показала здатності продовжити життя хворим на гліобластому, залишається надія на те, що комбінування її з радіо-, хіміо-, імунотерапією (як у даному випадку) або молекулярною терапією, дозволить покращити результат лікування. Більше читайте тут >>>>
Більше інформації про дослідження VXM01 та контакти організаторів >>>>
Прес-реліз компанії >>>> 
Читайте також:
Клінічні дослідження препаратів для лікування гліобластоми в Європі, які зараз залучають пацієнтів >>>>

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика