понеділок, 9 травня 2016 р.

ImmunoCellular Therapeutics отримала дозвіл почати клінічне дослідження ICT-107 в Канаді, Великобританії та Нідерландах

Компанія ImmunoCellular Therapeutics зі США отримала дозвіл від регуляторів Канади, Великобританії та Нідерландів на початок клінічного дослідження препарату ICT-107. Зараз дослідження третьої фази для пацієнтів з вперше виявленою гліобластомою проходить в США.
Вакцина ICT-107 виготовляється з дендритних клітин крові хворого, на які впливають шістьма синтетичними пептидами, що зустрічаються в клітинах гліобластоми. В другій фазі дослідження препарат не показав здатності продовжити життя залученим хворим з вперше діагностованою гліобластомою, однак, проаналізувавши отримані дані, вчені зробили висновок, що вакцина може бути корисною лише для підгрупи людей - пацієнтів з позитивними антигенами лейкоцитів людини A2 (HLA-A2). Саме їх залучають до дослідження третьої фази.
ImmunoCellular очікує, що пацієнтів почнуть залучати до дослідження в Канаді, Великобританії та Нідерландах вже найближчим часом, а перші вакцини будуть виговлені в третьому кварталі 2016-го року. Компанія також завершує переговори з регуляторами шести інших європейських країн, і очікує позитивних рішень вже в червні. Назви країн поки не розголошують, однак як сказано в повідомленні ImmunoCellular, перших пацієнтів в цих країнах почнуть залучати в третьому кварталі 2016-го року.
Повідомлення компанії >>>> 
Більше про клінічне дослідження >>>>
Повний список з описами та місцями проведення клінічних досліджень препаратів для лікування гліобластоми в Європі >>>>
Читайте також:
Експериментальні методи лікування гліобластоми >>>> 
Вакцини та онколітичні віруси в лікуванні гліом >>>> 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика