четвер, 17 грудня 2015 р.

Tocagen залучила першого пацієнта до 2/3 фази дослідження препаратів Toca 511 і Toca FC

Компанія Tocagen (США) заявила, що почала лікувати першого пацієнта в рамках клінічного дослідження препаратів вірусної терапії Toca 511 і Toca FC. Наразі хворих залучають три клініки в США, однак, в останньому повідомленні Tocagen оголошувала про намір запрошувати хворих у кількох країнах, де саме — поки не розголошується.
Toca 511 і Toca FC — експериментальні препарати генної терапії, розроблені з метою впізнавати ракові клітини, заражати і вбивати їх. Вірус Toca 511 інфікує ракові клітини і вбудовує в них ген, що каталізує перетворення протигрибкового препарату Toca-FC в цитотоксичний - такий, що вбиває клітини, в які він потрапляє.
У дослідженні можуть взяти хворі з першим чи другим рецидивом гліобластоми чи анапластичної астроцитоми, після операції, радіотерапії та хіміотерапії темозоломідом (Темодалом). Остання — обов`язкова тільки для пацієнтів з метильованим (деактивованим) геном MGMT. Приймають хворих, яким рекомендована операція, при цьому, нейрохірурги мають підтвердити можливість видалення принаймні 80% ділянки, що набирає контраст на МРТ.
Залучених пацієнтів розділять на дві рівні групи: пацієнтам з основної під час операції в стінки порожнини , що сформувалася після видалення пухлини, введуть ін'єкції вірусу Toca 511. Через 6 тижнів хворі почнуть семиденний курс таблеток Toca-FC, і повторюватимуть його щошість тижнів.
Контрольна група отримуватиме темозоломід (Темодал) чи ломустин, або бевацізумаб  (Авастин). Результати очікуються в вересні 2019 року.
Tocagen проводила три дослідження першої фази, тестуючи різні способи введення препарату Toca 511. Зокрема, дослідження, при якому препарат вводили під час операції — так само, як планується в фазі 2/3, включало 43 пацієнти, і показало наступні результати: 53% і 32% пацієнтів з рецидивом гліобластоми чи анапластичної астроцитоми залишалися живими через 12 і 24 місяці після залучення до дослідження; медіана тривалості життя пацієнтів склала 13,6 місяців.
Повідомлення компанії >>>>
Сторінка клінічного дослідження >>>> 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика