четвер, 8 жовтня 2015 р.

Апарат Optune (NovoTTF-100) затверджений в США, ЄС та Швейцарії для лікування вперше виявленої гліобластоми

Управління по контролю за продуктами та ліками США затвердило апарат Optune (колишня назва — NovoTTF-100) разом з темозоломідом (Темодал) для лікування гліобластоми, вперше діагностованої в дорослих пацієнтів.
Це - перший метод лікування вперше виявленої гліобластоми, затверджений FDA за останні десять років — з часу протоколу Ступа, що досі застосовувався як стандартний метод лікування цієї хвороби. Для рецидивів гліобластоми Optune застосовують в США ще з 2011-го року. Апарат виробляє компанія Novocure з офісами в Ізраїлі та США.
Optune - це шолом з електродів, які діють на мозок, створюючи слабкі електромагнітні поля, що призупиняють процес поділу клітин пухлини. Апарат живиться від батареї, що поміщається в невеликий рюкзак, чи від мережі. Носити його потрібно практично постійно.
Апарат затвердили на основі клінічного дослідження третьої фази за участі 695 пацієнтів, яке показало, що медіана тривалості життя у хворих, які застосовували Optune і приймали темозоломід, склала 19,4 місяці, майже на 3 місяці довше, ніж у тих, кого лікували тільки темозоломідом. Медіана часу до прогресування хвороби склала 7 місяців у першій групі проти чотирьох — в другій.
Також Novocure повідомила про початок комерційного продажу в ЄС та Швейцарії вдосконаленого апарату Optune. Вагу апарату зменшили вдвічі, і тепер Optune разом з батареєю важить 1,3 кг. Як йдеться в прес-релізі компанії, в ЄС та Швейцарії, апарат зареєстрували для лікування як вперше виявленої гліобластоми, так і її рецидивів. Для пацієнтів, в яких хворобу діагностували вперше, апарат використовують разом з прийомом темозоломіду за стандартною схемою, після операції та одночасної радіотерапії з темозоломідом.
Список лікарів в ЄС, Швейцарії та Ізраїлі, які можуть призначати Optune (опублікований ще в липні 2014 року, тому на даний момент вже може бути розширений) >>>>
Список лікарів в Німеччині, які можуть призначати Optune >>>>
Додаткову інформацію про можливість використання Optune в Європі можна отримати, написавши на адресу.
Прес-реліз FDA >>>>
Прес-реліз Novocure про запуск оновленого Optune в ЄС та Швейцарії >>>>> 
Читайте також:
Затверджені методи лікування гліобластоми >>>> 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика