вівторок, 15 вересня 2015 р.

Novocure представила оновлені дані дослідження апарату Optune (NovoTTF-100A) для вперше виявленої гліобластоми

Компанія Novocure (офіси в Ізраїлі та США) представила нові дані дослідження ефективності системи Optune (колишня назва — NovoTTF-100A) для пацієнтів, у яких гліобластому діагностували вперше. Нові результати дослідження третьої фази під назвою EF-14 представили на 15-тій зустрічі Світової федерації неврологічних організацій.
Дослідження проводили в клініках Європи та США. До нього залучали хворих, які вже пройшли курс радіотерапії разом з хіміотерапією препаратом темозоломід (temozolomide, Темодал), що стандартно використовується для лікування гліобластоми. Основна група хворих використовувала Optune та приймала темозоломід за стандартною схемою. Контрольну групу лікували тільки темозоломідом.
Як я писала раніше, в листопаді 2014 року незалежна комісія з моніторингу даних рекомендувала компанії припинити дослідження достроково, дозволивши пацієнтам з контрольної групи використовувати Optune.

Novocure представила такі оновлені попередні результати дослідження: 
  • Два і більше років прожили 48% хворих з групи, яка використовувала Optune та темозоломід, та 32% з тих, хто приймав тільки темозоломід.
  • Медіана часу до поновлення росту пухлини в групі пацієнтів, яким на початку дослідження призначили лікування Optune та темозоломідом, склала 7,2 місяці, проти 4 місяців у групі хворих, які мали приймати тільки темозоломід.
  • Медіана тривалості життя склала 20,5 місяців у хворих, які застосовували Optune і приймали темозоломід, та 15,6 місяців — у тих, хто приймав тільки хіміопрепарат.
Optune затверджений для лікування рецидивів гліобластоми в США, ЄС та Ізраїлі, про нього я вже писала тут.
Optune - це шолом з електродів, які діють на мозок, створюючи слабкі електромагнітні поля, що призупиняють процес поділу клітин пухлини. Апарат живиться від батареї, що поміщається в невеликий рюкзак чи від мережі. Носити його потрібно практично постійно.
Для рецидивів гліобластоми апарат тестували як монотерапію (без паралельної хіміотерапії). Тоді клінічне дослідження виявило, що тривалість життя хворих з повторними випадками хвороби, які використовували NovoTTF була такою ж, як у тих, хто проходив курс хіміотерапії, однак негативних побічних ефектів в процесі лікування було менше (1).
Прес-реліз Novocure >>>>

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика