неділя, 26 квітня 2015 р.

NW Bio оголосила позитивні результати лікування 51 важкого пацієнта поза клінічними дослідженнями

Компанія Northwest Biotherapeutics (США) представила дані, що свідчать про довшу тривалість життя у пацієнтів, які отримували вакцину DCVax-L, порівняно зі стандартним лікуванням.
DCVax-L вводили 51 хворому на гліобластому, у яких рецидив хвороби був очевидний на МРТ зразу після закінчення шеститижневого курсу стандартної радіо- та хіміотерапії. Такі пацієнти сформували окрему- інформаційну групу, оскільки швидке прогресування хвороби не дозволило їм кваліфікуватися до участі в клінічному дослідженні, третя стадія якого проходить зараз. Хворі з інформаційної групи почали отримувати вакцину, і через два місяці їм ще раз зробили МРТ, на основі якого виділили три підгрупи пацієнтів:
  • 20 хворих з швидким прогресуванням хвороби — пацієнти з новою пухлиною розміром більше 1 см, чи ті, в яких раніше виявлена пухлина з часу першої МРТ виросла більше ніж на чверть.
  • 25 пацієнтів з невизначеним ходом хвороби — ті, в яких рецидив хвороби був виявлений під час першої МРТ, однак на час другої розмір пухлини залишався незмінним, незначно зменшився чи збільшився.
  • 1 хворий з псевдо-прогресом хвороби, в якого під час другої МРТ вчені не виявили ознак поновленого росту пухлини, що спостерігався два місяці до того.
Медіана тривалості життя 51 пацієнта з інформаційної групи склала 18,3 місяці, на 3,7 місяці більше ніж показав стандартний протокол лікування гліобластоми в клінічному дослідженні. 15 пацієнтів прожили більше ніж 2 роки, з них 12 були живі на момент презентації результатів лікування інформаційної групи, тобто прожили від 26,9 до 40,7 місяців.
Для пацієнтів з швидким прогресуванням хвороби медіана тривалості життя склала 15,3 місяці, порівняно з 8-10 місяцями для таких хворих в інших дослідженнях.
Пацієнти з невизначеним ходом хвороби прожили 21,5 місяців (медіана), а один хворий з псевдо-прогресією був живим на момент презентації результатів, проживши 30,1 місяців.
DCVax – персоналізована вакцина на основі дендритних клітин пацієнта, що наразі проходить третю стадію клінічних досліджень. Для виготовлення вакцини використовують тканину пухлини хворого та дендритні клітини, які виділяють з крові.
Більше про DCVax-L та третю стадію дослідження цієї вакцини я писала тут >>>>
Більше про дослідження вакцин для лікування пухлин головного мозку >>>>
Запис презентації Марнікса Л. Боша (Marnix L. Bosch), технічного директора NW Bio >>>>
Прес-реліз компанії >>>>

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика