четвер, 20 листопада 2014 р.

Novocure достроково успішно завершила дослідження апарату NovoTTF (Optune) для вперше виявленої гліобластоми

Компанія Novocure (Ізраїль, США) представила проміжкові дані третьої стадії дослідження ефекту від свого апарату NovoTTF (нова маркетингова назва - Optune)  в поєднанні з прийомом темозоломіду (temozolomide, Temodal) за стандартною схемою для лікування хворих з вперше діагностованою гліобластомою.
Дослідження проводили в клініках Європи та США. Спочатку планувалося залучити 700 хворих, однак результати лікування перших 315 пацієнтів були позитивними, тому незалежна комісія з моніторингу даних рекомендувала компанії припинити дослідження достроково, дозволивши пацієнтам з контрольної групи (які досі приймали тільки темозоломід) використовувати NovoTTF.
Результати дослідження показали:
Novocure обговорює з Управлінням по контролю за продуктами та ліками США (FDA) процес офіційної реєстрації NovoTTF в цій країні для випадків вперше виявленої гліобластоми.
NovoTTF затверджений для лікування рецидивів гліобластоми в США, ЄС та Ізраїлі, про нього я вже писала тут.
NovoTTF - це шолом з електродів, які діють на мозок, створюючи слабкі електромагнітні поля, що призупиняють процес поділу клітин пухлини. Апарат живиться від батареї, що поміщається в невеликий рюкзак чи від мережі, носити його потрібно практично постійно.
Для рецидивів гліобластоми апарат тестували як монотерапію (без паралельної хіміотерапії). Тоді клінічне дослідження виявило, що тривалість життя хворих з повторними випадками хвороби, які використовували NovoTTF була такою ж, як у тих, хто проходив курс хіміотерапії, однак негативних побічних ефектів в процесі лікування було менше (1).

Прес-реліз компанії 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика