неділя, 27 квітня 2014 р.

Tocagen представила позитивні попередні результати першої стадії досліджень препаратів вірусної терапії

Керівники двох досліджень підтвердили, що одночасне використання препаратів вірусної терапії Toca 511 і Toca FC для лікування хворих з повторними випадками гліом високого ступеню злоякісності супроводжувалось мінімальною токсичністю. За їх словами, в обох випадках частка пацієнтів, які прожили 6 і 12 місяців після початку лікування була вищою ніж та що згадується в інших опублікованих дослідженнях. Компанія Tocagen Inc. (СШАпредставила дані двох досліджень першої стадії на щорічному з'їзді Американської асоціації нейрохірургів в Сан-Франциско, йдеться в прес-релізі компанії. Обидва дослідження наразі активні і проходять в клініках США. Всього залучено 68 пацієнтів.
Гаррі Грубер, генеральний директор Tocagen, заявив, що компанія планує наступну стадію клінічних досліджень цих препаратів.
Toca 511 і Toca FC — експериментальні препарати генної терапії, розроблені з метою впізнавати ракові клітини, заражати і вбивати їх.
Вірус Toca 511 інфікує ракові клітини і вбудовує в них ген, що каталізує перетворення протигрибкового препарату Toca-FC (flucytosine) в цитотоксичний такий, що вбиває клітини, в які він потрапляє. Пацієнт починає приймати препарат Toca-FC через 3-7 тижнів після введення Toca 511.
Як показали попередні дані дослідження, лікування також активує відповідь імунної системи людини на пухлину, що повинно привести до тривалого антиракового ефекту.
Обидва дослідження мають на меті, перш за все, пошук адекватної дози препарату.
Одне з досліджень передбачає введення вірусу Toca 511 шляхом внутрічерепної ін'єкції. Пацієнт починає приймати таблетки Toca-FC через 3-4 тижні після введення вірусу, і повторює їх прийом щомісяця протягом шести місяців.
В другому дослідженні вірус вводиться в порожнину на місці видаленої пухлини під час хірургічної операції. Хворий починає приймати таблетки Toca-FC приблизно через 6 тижнів. Курс прийому Toca FC повторюється кілька разів протягом шести місяців.
В листопаді 2013 року компанія почала ще одне дослідження  препаратів Toca 511 і Toca FC. Передбачається, що 50% вірусу вводиться пацієнту під час операці — на місце, звідки видаляється пухлина, решта 50% - внутрівенно, через 11 діб після операції. Приблизно через 4 тижні після введення вірусу пацієнт починає курс прийому таблеток Toca FC, і повторює десятиденний курс прийму Toca FC щоп'ять тижнів до завешення дослідження.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика