понеділок, 30 вересня 2013 р.

CytRx Corporation затвердила протокол 2-ї фази досліджень альдоксорубіцину для лікування гліобластоми

Управління по контролю за продуктами та ліками США (FDA) затвердило поданий компанією CytRx Corporation (США) протокол проведення 2-ї фази клінічних досліджень препарату альдоксорубіцин (aldoxorubicin) для лікування хворих на гліобластому.
CytRx планує випробовувати препарат на 28 хворих з гліобластомою, які вже пройшли через хірургічне видалення пухлини, курс радіотерапї і темозоломіду. В 2-гій фазі досліджень компанія зробить попередню оцінку ефективності препарату, а також дослідить його безпечність. Дослідження планується проводити в трьох клініках США. Очікується, що воно почнеться в 4 кварталі 2013, а результати будуть отримані в 3 кварталі 2014-го.
Раніше CytRx оприлюднювала позитивні результати випробовувань альдоксорубіцину на мишах, яким в мозок імплантували клітини гліобластоми. Через 12 днів після імплантації різним групам мишей вводили альдоксорубіцин, доксорубіцин (протипухлинний антибіотик антрациклінового ряду, наразі використовується для лікування лімфобластного лейкозу, саркоми м'яких тканин, раку молочної залози, та інших) і соляний розчин.
Вчені виявили, що в мишей з групи якій вводили альдоксорубіцин розмір пухлини значно зменшився, а медіана тривалості їх життя склала більше 63 днів, порівняно з 25 днями в групах, які приймали доксорубіцин чи соляний розчин.
Альдоксорубіцин акумулювався в тканині пухлини, і не поширювався на здорові тканини мозку. Також альдоксорубіцин, на відміну від доксорубіцину показав здатність проникати через гематоенцефалічний бар'єр.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика