Компанія ImmunoCellular (США) розробляє препарат ICT-107

 • Компанія ImmunoCellular (США) припинила третю фазу дослідження вакцини ICT-107 через нестачу коштів для його завершення, і наразі шукає компанію-партнера для спільного фінансування дослідження чи продажу всієї програми ICT-107.
 • До дослідження залучали хворих з вперше діагностованою гліобластомою та позитивними антигенами лейкоцитів людини A2 (HLA-A2). Дослідження мали проводити в США, Канаді та восьми країнах Європи.
 • ICT-107 – це вакцина на основі дендритних клітин - клітин імунної системи людини, які запускають реакцію організму на антигени - чужорідні білки в ракових клітинах. В лабораторії на добуті з крові хворих дендритні клітини впливали шістьма синтетичними антигенами, які, на думку вчених, найчастіше зустрічаються в клітинах гліобластоми.
 • Лікування вакциною мало проходити паралельно зі стандартною терапією для вперше діагностованої гліобластоми: операція, радіотерапія з препаратом темозоломід (Темодал) та підтримуючий курс темозоломіду.
 • Зверніть увагу, що в другій фазі дослідження ICT-107 не змогла продовжити життя всім хворим. Медіана тривалості життя в групі, яка отримувала ICT-107 була всього на 1,6 місяці довшою, ніж в контрольної групи, і ця різниця не була статистично значимою.
 • Тим не менше, на думку компанії, вакцина може бути корисною для підгрупи людей - пацієнтів з позитивними антигенами лейкоцитів людини A2 (HLA-A2). Серед хворих з позитивним HLA-A2 та неактивним (метильованим) геном MGMT медіана тривалості життя була на 13,5 місяців (58%) довшою, ніж у контрольної групи. Хворі з позитивним HLA-A2 та активним (неметильованим) MGMT жили на 4 місяці (34% довше), ніж контрольна група. Однак, ці відмінності не є статистично значимими, бо в цих підгрупах було занадто мало пацієнтів для повноцінного аналізу.

 • Сторінка клінічного дослідження >>>>
  Читайте також:
  Клінічні дослідження:  чому варто звернути увагу? >>>>
  Останнє оновлення 21 липня 2017 року 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика