Компанія Celldex (США) розробляє препарат Rintega (rindopepimut, CDX-110)

  • В березні 2015 року компанія Celldex припинила клінічне дослідження третьої фази препарату Рінтега (Rintega, rindopepimut) для пацієнтів з вперше діагностованою гліобластомою. Дослідження мало назву ACT IV. Пацієнти з мутацією рецептора епідермального фактору росту EGFRvIII, після хірургічного втручання та стандартного курсу радіотерапії в поєднанні з темозоломідом отримували темозоломід (Темодал) за стандартною схемою та Рінтегу чи темозоломід і плацебо. Припинити дослідження вирішили на основі проміжних результатів: медіана тривалості життя пацієнтів, які приймали Рінтегу, склала 20,4 місяці, в контрольній групі — 21,1 місяць. 
  • Дослідження другої фази, тим не менше, показало гарні результати Рінтеги в лікуванні хворих з першим чи другим рецидивом глобластоми: 25% хворих з групи, яка отримувала Рінтегу та Авастин (загальна назва - бевацізумаб, препарат, затверджений в США для лікування рецидивів гліобластоми) були живими через два роки після залучення до дослідження, в той час як серед хворих, які отримували тільки Авастин, два роки не прожив ніхто. Більше я писала тут >>>>
  • Celldex поки не оголошувала, чи має намір почати третю фазу дослідження Рінтеги для рецидивів гліобластоми.
  • Рінтега має на меті навчити імунну систему людини розпізнавати мутацію рецептора епідермального фактору росту EGFRvIII, що спостерігається в близько 30% випадків гліобластоми. Наявність даної мутації коррелює з швидшим ростом пухлин у мишей, і гіршим прогнозом тривалості життя хворих на гліобластому, а також може спричиняти опір організму цитотоксичній терапії (наприклад, темозоломідом) та сприяти швидшому поверненню хвороби після курсу лікування. Оскільки в здорових тканинах ця мутація не зустрічається в значних кількостях, вчені очікують, що її блокування вплине виключно на тканини пухлини (1).
Новини про Рінтегу на цьому сайті >>>>
Про Рінтегу на сайті компанії-виробника Celldex >>>>
Останнє оновлення 21 жовтня 2016 року

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика