середа, 11 вересня 2019 р.

Ще один провал Опдіво в дослідженні третьої фази

Компанія Bristol-Myers Squibb оголосила, що її препарат Опдіво (ніволумаб) не зміг продовжити час до рецидиву хворим з вперше діагностованою гліобластомою.
В дослідженні третьої фази з назвою CheckMate-548 взяли участь 70 пацієнтів з метильованим (неактивним) геном MGMT. Основна група отримувала Опдіво під час стандартного курсу радіотерапії та темозоломіду (Темодалу) та підтримуючого курсу темозоломіду, контрольна група – тільки стандартне лікування.
Дослідження, однак, триває, оскільки компанія має на меті проаналізувати також другий з ключових показників – тривалість життя учасників.
Опдіво – це препарат - блокатор білків контрольних точок, що має на меті допомогти імунній системі людини ідентифікувати і нейтралізувати ракові клітини. Він блокує рецептор програмованої гибелі клітин (PD-1) на поверхні Т-лімфоцитів в крові людини. Щоб попередити занадто сильну реакцію імунної системи на загрозу, до цього рецептора приєднується молекула PD-L1, тим самим роззброюючи Т-лімфоцит. Оскільки багато ракових клітин містять таку молекулу, вони не дають Т-лімфоцитам атакувати пухлину. Ніволумаб покликаний не дати молекулі PD-L1 приєднатися до рецептора PD-1.
Опдіво зареєстрований в США для лікування деяких видів раку легенів, меланоми, нирок та інших.
Раніше цей препарат не показав ефективності в лікуванні пацієнтів з вперше виявленою гліобластомою та метильованим MGMT, а також – хворих на рецидив гліобластоми.
Новина, звичайно, нерадісна, однак, триває ще більше десятка клінічних досліджень третьої фази, у разі успіху яких новий препарат чи метод лікування можуть бути офіційно затверджені для лікування гліобластоми. Список за квітень 2019-го, незабаром буду оновлювати >>>>
Повідомлення Bristol-Myers Squibb >>>>
Читайте також:
Що нового в лікуванні гліобластоми: резюме статей з конференції Американського товариства клінічних онкологів ASCO 2019 >>>>
Пембролізумаб до і після операції продовжив життя хворим з рецидивом гліобластоми – дослідження другої фази >>>>

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика