субота, 1 липня 2017 р.

ImmunoCellular припинила третю фазу дослідження вакцини ICT-107 через нестачу коштів

Компанія ImmunoCellular (США) припинила дослідження вакцини ICT-107, зрозумівши, що фінансових ресурсів для його завершення немає. Хворі, які вже почали лікування в рамках цього дослідження третьої фази, продовжать отримувати вакцину. Тим часом, ImmunoCellular продовжує шукати компанію-партнера, яка б допомогла профінансувати завершення дослідження, чи купила б всю програму ICT-107.
Нагадаю, якщо третя фаза клінічного дослідження виявилася б успішною, препарат був би офіційно зареєстровано для лікування вперше діагностованої гліобластоми.
ICT-107 – це вакцина на основі дендритних клітин - клітин імунної системи людини, які запускають реакцію організму на антигени - чужорідні білки в ракових клітинах. В лабораторії на добуті з крові хворих дендритні клітини впливали шістьма синтетичними антигенами, які, на думку вчених, найчастіше зустрічаються в клітинах гліобластоми.
В другій фазі дослідження ICT-107 не змогла продовжити життя всім хворим. Медіана тривалості життя в групі, яка отримувала ICT-107 була всього на 1,6 місяці довшою, ніж в контрольної групи, і ця різниця не була статистично значимою.
Тим не менше, на думку компанії, вакцина може бути корисною для підгрупи людей - пацієнтів з позитивними антигенами лейкоцитів людини A2 (HLA-A2). Серед хворих з позитивним HLA-A2 та неактивним (метильованим) геном MGMT медіана тривалості життя була на 13,5 місяців (58%) довшою, ніж у контрольної групи. Хворі з позитивним HLA-A2 та активним (неметильованим) MGMT жили на 4 місяці (34% довше), ніж контрольна група. Однак, ці відмінності не є статистично значимими, бо в цих підгрупах було занадто мало пацієнтів для повноцінного аналізу.
Сторінка клінічного дослідження >>>>
Прес-реліз ImmunoCellular >>>> 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика