неділя, 12 березня 2017 р.

Agenus припиняє дослідження вакцини Prophage з Авастином через нефективність

Компанія Agenus зі США припинила набирати пацієнтів до клінічного дослідження своєї вакцини Prophage в комбінації з препаратом Авастин (бевацізумаб). Таке рішення прийняли після того, як проміжний аналіз результатів показав показав, що поєднання цих ліків не буде більш ефективним, ніж використання Авастину, що вже затверджений в США для лікування рецидивів гліобластоми.
Аналіз провела група експертів Національного інституту раку (США). Дослідження другої фази з 2013-го року проводили в США, залучаючи хворих з рецидивом гліобластоми.
Prophage – це вакцина індивідуально виготовлена з пухлини пацієнта, видаленої під час операції. З пухлини виділяють пептиди (шматочки білків), що природньо приєднуються до білків теплового шоку gp96. Білки теплового шоку транспортують ці пептиди з середини клітини до її поверхні, де їх виявляє імунна система людини.
Agenus, тим не менше, невдовзі планує починати дослідження Prophage в поєднанні з препаратом Кейтруда (Keytruda, пембролізумаб) компанії Merck.
Кейтруда — це препарат - блокатор білків контрольних точок, що попереджує взаємодію між білком PD-1 на поверхні Т-лімфоцитів та молекулами PD-L1 і PD-L2, надмірно присутніми в пухлині, які зазвичай приєднуються до PD-1, щоб попередити занадто сильну реакцію імунної системи на загрозу.
Вчені очікують, що поєднання вакцини, яка допомагає імунній системі ідентифікувати клітини гліобластоми, та препарату, що не дає цим клітинам ховатися від імунної системи, може покращити результат лікування. Сторінка дослідження на ClinicalTrials >>>> 
Заява Agenus для Держкомісії з цінних паперів та фондового ринку США >>>>
Більше про Prophage я писала тут >>>>
Читайте також:
Вакцини та онколітичні віруси в лікуванні гліом — резюме статті в журналі Oncology >>>>
Доцент з Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі про сучасне лікування гліобластоми >>>>
Імунотерапія для лікування гліобластоми: протипухлинні вакцини — презентація Лінди Лю >>>> 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика