вівторок, 22 березня 2016 р.

Лікарі та лікарні: опитування хворих на пухлину мозку та людей, які про них піклуються

Якщо Вам більше 18-ти років, і Ви зараз хворієте чи хворіли за останні два роки на будь-яку пухлину мозку; або Ви піклуєтеся зараз, чи піклувалися якийсь час за останні два роки про таку людину, дайте, будь ласка, відповіді на запитання опитувальника за посиланням, і ви допоможете людям, які так же, як і Ви опинилися в непростій ситуації.
Ваші відгуки щодо лікарів та лікарень можуть допомогти комусь з хворих краще зорієнтуватися, до кого звертатися за допомогою. Бо, погодьтеся, майже ні в кого з нас не було знайомих нейрохірургів до того як хтось не захворів. Друзі і родичі завжди готові порекомендувати терапевта чи педіатра, однак дуже ймовірно, що ніхто з них не стикався з хіміотерапевтами, які можуть бути корисними саме Вам, не знають адрес лабораторій, в яких роблять аналіз пухлини, та не можуть підказати, варто їхати робити операцію за кордон, чи залишатися в Україні.
Відповіді я опублікую на цьому сайті після того, як набереться достатній масив корисної інформації. Анкета не вимагає вказувати Ваше ім`я та прізвище, чи електронну адресу, і я не зможу дізнатися, хто саме її заповнив. Якщо у Вас виникли запитання щодо анкети, присилайте їх мені на адресу gliowebaddress@gmail.com
Для того, щоб почати заповнювати опитувальник, перейдіть, будь ласка, за посиланням нижче. Натиснувши на це посилання, Ви погоджуєтеся, що Ваші відповіді будуть (частково в узагальненому вигляді) опубліковані на цьому сайті. Дякую.
Розпочати опитування >>>>

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика