неділя, 22 листопада 2015 р.

Celldex підтвердила дані другої фази дослідження ReACT вакцини Рінтега для рецидивів гліобластоми

Компанія Celldex Therapeutics (США) представила оновлені дані другої фази дослідження вакцини Rintega (Рінтега, rindopepimut) з препаратом бевацізумаб (Авастин), що свідчать про здатність Рінтеги продовжувати життя хворим з рецидивами гліобластоми, які мають мутацію рецептора епідермального фактору росту EGFRvIII. Результати представили на 20-тому щорічному з'їзді Товариства нейроонкологів 19-22 листопада 2015-го року в Сан Антоніо, Техас, США.
Інформацію представили тільки по підгрупі з 73 пацієнтів, які раніше не приймали Авастин. З них 36 пацієнтів випадковим чином відібрали в основну групу, яка отримувала Рінтега, Авастин і препарат GM-CSF, що стимулює імунну систему людини, з метою покращити її відповідь на вакцину. Решта 37 хворих (контрольна група) отримували тільки Авастин.
  • Дев`ять з десяти пацієнтів в групі, що отримувала три препарати, залишаються живими з часу останньої презентації даних цього дослідження в травні 2015-го. У п`яти з них не спостерігали рецидивів хвороби. В контрольній групі живими залишаються два з п`яти хворих. У одного з них не було рецидиву.
  • 25% хворих з основної групи прожили два і більше років, з контрольної — два роки не прожив ніхто.
  • 6 з 18-ти пацієнтів з основної групи, які отримували стероїди, змогли припинити їх прийом принаймні на шість місяців. В контрольній групі це не вдалося нікому.
Як повідомлялося раніше, 10 з 36 пацієнтів з групи, що отримувала три препарати, прожили без рецидиву принаймні шість місяців. В контрольній групі таких хворих було 6 з 37-ми.
Рінтега — це експериментальна вакцина, що має на меті навчити імунну систему людини розпізнавати мутацію рецептора епідермального фактору росту EGFRvIII. Така мутація спостерігається в близько 30% хворих на гліобластому. Celldex також тестує Рінтега в дослідження третьої фази для хворих з вперше виявленою гліобластомою. Авастин затверджений в США для лікування рецидивів гліобластоми. Більше про Рінтегу (ріндопепімут) я писала тут >>>> 
Прес-реліз компанїї >>>>
Читайте також:
В яких випадках можна отримати препарат до його офіційного затвердження >>>>
Імунотерапія проти гліобластоми >>>> 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика