неділя, 19 жовтня 2014 р.

Консорціум європейських компаній починає дослідження персоналізованих вакцин APVAC

Німецький регуляторний орган, Інститут Пола-Ерліха (Paul-Ehrlich-Institute) одобрив початок 1/2 стадій клінічного дослідження нових персоналізованих вакцин APVAC для хворих з вперше виявленою гліобластомою. Консорціум з 14 учасників очолюють німецькі компанії Immatics biotechnologies GmbH та BioNTech AG.
Дослідження має на меті виявити можливі ускладнення від лікування новою вакциною, та оцінити її ефективність.До участі планують запросити 30 хворих, у яких гліобластома була діагностована вперше. Їм введуть дві вакцини спеціально розроблені для кожного окремого пацієнта:
APVAC 1 створена з пептидів (коротких ланцюжків амінокислот), які активно виражені в пухлині певного пацієнта. Організатори підготували так званий “склад” з близько 70 готових пептидів, звідки, на основі аналізу тканини пухлини кожного хворого, будуть вибирати 5-10 тих, які найчастіше спостерігаються саме в його пухлині. Цю першу стадію вакцинації почнуть після операції та одночасного курсу радіотерапії плюс темозоломід (Темодал), починаючи з 15 дня першого підтримуючого циклу темозоломіду, згідно “золотого” протоколу. Пацієнти пройдуть курс з 11 ін'єкцій протягом 22-ох тижнів. <
APVAC 2 буде розроблятися після аналізу послідовності амінокислот в геномі кожного пацієнта з наміром виявити характерні для нього мутації. Ці мутації приводять до певних змін в молекулах пептидів на поверхні пухлини. APVAC 2 виготовляється на основі 1-2 таких змінених пептидів, які, як очікується, в більшості випадків, будуть різними кожного пацієнта. Вакцинацію будуть проводити, починаючи з 15 дня четвертого підтримуючого циклу темозоломіду. Пацієнти отримають 8 ін'єкцій за 10 тижнів.
Дослідження проводять в двох німецьких клініках — в Хейдельбергу (Neurologische Klinik Nationales Centrum für Tumorerkrankungen Heidelberg) та Тюбінгені (Zentrum für Neurologie und Klinik für Neurochirurgie). Більше інформації про дослідження >>>>

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика