неділя, 11 травня 2014 р.

Aduro BioTech починає першу стадію дослідження вакцини ADU-623

Компанія Aduro BioTech Inc. (США) оголосила про набір перших пацієнтів для першої стадії дослідження препарату ADU-623. Вакцина досліджується для лікування повторних випадків гліобластоми та анапластичної астроцитоми. Вчені планують залучити 38 пацієнтів, у яких хвороба проявилася знову після курсу стандартного лікування. Вакцину ADU-623 ніколи не тестували на людях, тому це дослідження має на меті виявити, чи безпечно використовувати її для лікування пацієнтів з пухлинами мозку високих ступенів злоякісності, та виявити найефективнішу безпечну дозу з трьох, що будуть тестуватися. Дослідження також має на меті оцінити, тривалість періоду до відновлення росту пухлини, а також — виявити, чи допоможе вакцина продовжити тривалість життя хворих з групи.
Дослідження проводиться в Дослідницькому інституті Ерлі А. Чілеза (Earle A. Chiles Research Institute) при Центрі лікування раку Провіденс (Providence Cancer Center) в Портленді, штат Орегон.
Проект виник в лабораторії доктора Кейта Баджата (Keith Bahjat) з Центру Провіденс. Він давно досліджував моноцитогенні лістерії, бактерії, що є збудниками гострого інфекційного захворювання лістеріоз. Вчені з Aduro, з якими почав співпрацювати Баджат, створили на основі цих бактерій протиракову вакцину. Вони додали до штаму лістерій два гени, що виробляють білки, які у великих кількостях спостерігаються в мозкових пухлинах. При введенні в організм хворого, вакцина повинна навчити імунну систему людини, що ці білки є шкідливими, представивши їх в контексті бактеріальної інфекції. У відповідь на бактеріальну інфекцію, клітини імунної системи людини повинні активуватися, і почати визнавати ракові клітини як небезпечні.
Об'єднавши бактерії і пухлину, ми вчимо клітини імунної системи, що ця ціль є поганою, і повинна бути знищена,” - каже доктор Марка Кріттенден (Marka Crittenden), керівник цього клінічного дослідження.
Інформація про клінічне дослідження

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика