четвер, 24 квітня 2014 р.

Вакцина IMA950 успішно пройшла першу стадію дослідження

Німецька компанія Immatics biotechnologies продовжить досліджувати вакцину IMA950 для лікування гліобластоми, повідомляє онлайн-журнал Drug Discovery and Development.
Рішення прийняли після того як перша стадія дослідження препарату показала позитивний результат. Дослідження спільними зусиллями проводили Офіс з розробки ліків Cancer Research UK і Cancer Research Technology. IMA950 — вакцина виготовлена з 11 різних пептидів (коротких ланцюжків амінокислот), які, як визначила Immatics, в підвищених кількостях спостерігаються на поверхні пухлини. Вакцина покликана заставити імунну систему впізнавати і вбивати клітини пухлини, залишаючи здорові клітини непошкодженими.
45 пацієнтів були залучені до першої стадії дослідження, під час якої перевіряли безпечність вакцини та її здатність впливати на імунну систему людини. Дослідження проводилось в семи Центрах експериментальної ракової медицини, на чолі з центром лікування раку Beatson West of Scotland в Глазго, Великобританія. Результати аналізу крові хворих показали, що у 90% з них спостерігалася реакція імунної системи на препарат. Це, за словами дослідників, є необхідним першим кроком перед початком тестування ефективності препарату при лікуванні хвороби.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика